golyatabor

SZOTE Gólyatábor 2024

Kedves Gólyák! Szeretettel köszöntünk körünkben! Gratulálunk sikeres felvételidhez!

Bizonyára már sejted, hogy életed legizgalmasabb évei veszik kezdetüket nemsokára. Minden ilyen különleges életszakaszt illik kitüntetett módon megkezdeni, ebben szeretnénk Neked egy kis segítséget nyújtani. Idén is megrendezzük a legendás SZOTE Gólyatábort, amely elengedhetetlen ahhoz, hogy igazi SZOTE-s váljék belőled. Nagyon várjuk, hogy megismerkedjünk és bevezessünk az egyetemisták rejtelmekkel teli életébe. Éppen ezért sok szeretettel meghívunk, hogy jövőbeli évfolyamtársaiddal és persze velünk tölthess néhány napot, amely pihenésre nem alkalmas, de programokban annál gazdagabbnak ígérkezik. Garantáljuk, hogy erre a néhány napra egész életedben mosolyogva gondolsz majd vissza.

Általános tudnivalók:

A tábor 2024. augusztus 13-16-ig (Kedd-Péntek), BÉKÉS-DÁNFOKON, a Dánfoki üdülőközpontban kerül megrendezésre.

A szállás 4-12 fős faház/téglaház jellegű lakosztályokban lesz, valamint a napi három étkezés is biztosított a táborban.

Ne maradj le a jelentkezésről!

A jelentkezési feltételek és a programok változásának jogát fenntartjuk.

Programok

Vetélkedők, strandolás és bulik keretei között ismerheted meg társaidat, és tanulhatsz meg minden olyan dolgot tapasztalt felsőbb éves Főgólyáidtól, amelyek segítségével sokkal könnyebben elboldogulsz majd az Egyetemen.

Augusztus 13. (kedd)

• Érkezés a délelőtti órákban
  • Csapatok gyülekezése
  • Strandolás
  • Ebéd
  • Ismerkedés
  • Ünnepélyes megnyitó és a Főgólyák bemutatkozása
  • Csapatépítő feladatok
  • Vacsora
  • Buli DJ Atomics-al

Augusztus 14. (szerda)

• Számháború
  • Buborékfoci
  • Csapatok közötti mini bajnokság
  • Strandos vetélkedők
  • Medikus kupa ismertetése
  • Éjszakai túra
  • Buli DJ Atomics-al és CIGGI-vel

Augusztus 15. (csütörtök)

• Dékánok és kari vezetők látogatása, előadások
  • Kötetlen beszélgetés a főgólyákkal
  • Nagy Vetélkedő
  • EHÖK Road Show
  • Záróparty DJ Atomics-al és DJ Korm-X-el

Augusztus 16. (péntek)

• Táborzárás

Hogyan tudsz jelentkezni?

Regisztrálni a jelentkezési űrlap kitöltésével tudsz.Ha a jelentkezési lapot kitöltötted, már csak a részvételi díj befizetése a dolgod.

A tábor díja: 26.000 forint, ami tartalmazza a szállást, napi háromszori étkezést és a programokat.

A jelentkezéseket az átutalások sorrendjében fogadjuk el!

1. űrlap kitöltése
  2. visszaigazoló e-mail (Jelentkezésedet felvettük)
  3. Tábor díj befizetése. (ekkor válik véglegessé a jelentkezésed)

A tábor díja: 26.000 forint

Jelentkezés:2024. július 24-től

A jelentkezéssel párhuzamosan a Facebook eseményben, “SZOTE gólyatábor 2024 ” (https://www.facebook.com/share/4eW2DpbsRCxUWwmm/ ) minden fontos információt megtalálsz, kérdéseidet is nyugodtan felteheted.

Csatlakozz az eseményhez, hogy a táborig mindennel naprakész legyél!

A JELENTKEZÉSI ŰRLAP

Ha elakadtál, segítségért keresd :

FOK:

e-mail: sztefokhok@gmail.com